Pikolo Film All Rights Reserved

Türkiye'nin Tek Butik Film Ekipmanları Şirketi

2012'den beri onlarca tescilli tasarım ile hep en'lerin peşinde olduk. Pikolo'da mutlaka sizin için uygun bir ekipman bulacaksınız.

Kuruluş Hikayemiz

2012 Yılında kendi ekipman ihtiyaçlarımızı karşılamak için başladığımız bu serüvene tüm Türkiye'de binlerce müşterimiz ile devam ediyoruz.

Başlarda sadece reklam ajansımız için kendimize üretim yaparken, Türkiye’de film ekipmanlarının pahalı ya da işlevini tam yerine getiremeyen ürünler olduğunu gördükten sonra ürünlerimizi siz değerli yol arkadaşlarımızla buluşturmaya karar verdik.

Her zaman en uygun fiyat ya da en kaliteli ürün mantığı ile hareket ettik. Ürünlerimizin her zaman bir farklı olması lazımdı. Fiyat performans lideri olması gerekliydi. Bunun için çalıştık ve bugün geldiğimiz noktada binlerce müşterimizi mutlu etmek bizi gururlandırıyor.

Ürettiğimiz ekipmanları her zaman test edebileceğimiz, deneyimleyebileceğimiz bir diğer alan ise Pikolo Works markası altında yürüttüğümüz reklam faaliyetleri.

Kendi ihtiyaçlarımızı bildiğimiz için Ar-Ge ve üretim süreçlerinde zorluk çekmiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını biliyoruz ve uygun fiyata profesyonel çözümler sunuyoruz.

Pikolo Works markası ile tam hizmet reklam ajansı, bifilmlazım markası ile de yeni nesil hızlı prodüksiyon hizmeti veriyoruz.

5236 MUTLU MÜŞTERİ
7 YILLIK TECRÜBE
43 TESCİLLİ TASARIM
11 KİŞİLİK EKİP
117 ARGE ÇALIŞMASI
4 FARKLI FAALİYET ALANI

Biz sizlerden aldığımız güç ile hayallerimizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Pikolo’yu 2012’de üniversite öğrencisi iken kurduk. Bugün geldiğimiz noktada öğrencisinden, profesyoneline kadar herkesin kullanabileceği ekipmanlar üretiyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yolda bizimle olan herkese teşekkürlerimizi borç biliriz.

Faaliyet Alanlarımız !

atölye

Film Ekipmanları

Film ekipmanları üretimi ve satışını yapar.

bifilmlazım-logo

Organize Prodüksiyon

Hızlı, kaliteli, amaca uygun filmleri çok uygun fiyatlara sunar.

pikolo-works

Creative Agency

Pikolo Works markası ile reklamlarınızı yaratıcı bir şekilde yönetir.

arge

Ar-Ge

Ekipman, dijital trendler, VFX vb. konularda araştırma ve geliştirme yapar.

Pikolo Film All Rights Reserved

SHOWREEL - TANITIM VİDEOSU

Tanıtım videolarımızda bugüne kadar yapılanlar ve hizmetlerimizden bahsettik. Gelecekte çok daha güzel işler ile buluşmak dileği ile...

Reklam Ajansımızın 2020 Showreel Videosu

Slider Plus V2 için Çekilen Tanıtım Videomuz

Özverilerinden Dolayı Tüm Arkadaşlarımıza Teşekkürler.

Üretimde, satış ve pazarlamada emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. İlk kuruluştan bugüne kadar bizimle yolu kesişen her arkadaşımız ile çalışmaya devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Canbu Altunışık – CEO

MARK JANCE

CEO / FOUNDER

MARK JANCE

CEO / FOUNDER

MARK JANCE

CEO / FOUNDER

MARK JANCE

CEO / FOUNDER