PİKOLO FİLM NEDİR ?

Pikolo bir start up girişimi olarak başladığı serüvenine 15’den fazla tescilli tasarımı ve binlerce mutlu müşterisi ile devam etmektedir. Adımızı aldığımız bereketli topraklarda yetişen o küçük fındık tanesini her zaman büyütmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz.

Fotoğraf makinesinin objektifinden ve yönetmenin el kadraj işaretinden esinlenerek tasarlanan logomuz aynı zamanda kalite ve uygun fiyatı da temsil etmektedir.

 

2012 yılından beri faaliyette olan şirketimiz:

  • Film Ekipmanları Satışı
  • Kiralama Hizmetleri
  • Prodüksiyon Hizmetleri

Alanlarında faaliyet göstermektedir.  Tasarım, üretim ve satış aşamalarının hepsinde müşteri yararını gözetiyoruz. Özelleştirilebilir film ekipmanları üretebildiğimiz için, özel ihtiyaçlarınıza anında cevap verebiliyoruz. Atölyemizde bulunan profesyonel aletlerimizi alanında uzman ekip arkadaşlarımız kullanmaktadır. Ayrıca müşterilerimiz bizden ürün satın alsın ya da almasın her zaman bizim destek hattımızı kullanıp bilgi alabilirler.

FİLM EKİPMANI ÜRETİMİ

Fotoğraf ve video sektörünün en büyük sorunlarından birisi olan ekipman pahalılığı ile ilgili verimli ve uygun fiyatlı çözümler bulmaya çalışıyoruz. Bulduğumuz çözümleri ise defalarca kalite kontrol süreçlerinden geçirdikten sonra satışa sunuyoruz. Ekipmanların tasarım süreçlerinde ‘en kaliteli’ ya da ‘en uygun fiyatlı’ etiketlerini taşıyabilecek ürünler üzerinde çalışıyoruz. Temel ilkesi fiyat performans ve kalitedir. Gerçek piyasa koşullarının aksine neredeyse kiralama bedeline ekipman satıyoruz. Temel sorunlara akılcı ve yenilikçi çözümler üretiyoruz. Ankara’da bulunan atölyemiz her zaman herkesin ziyaretine açıktır. Tüm Türkiye’de ekipman ihtiyaçlarınızda biz Pikolo Film olarak sizin yanındayız.

Hemen İletişime Geç

EKİPMAN KİRALAMA

Sürekli yenilenen, profesyonel film ekipmanlarını sizler için uygun fiyatlara kiralıyoruz. Kendi ürünlerimiz de dahil olmak üzere bir çok ekipman seçeneği ile uygun koşullar altında birlikte çalışabiliriz. Özellikle Ankara sınırları içerisinde yaptığınız projeleriniz için film ekipmanı kiralama hizmeti veriyoruz. Şehir dışı hatta yurt dışı projelerinde de bizden yardım alabilirsiniz. Detaylı ekipman listemiz için lütfen kiralama sayfamızı ziyaret ediniz.

Kiralama Sayfası

BİLGİ

Kurumsal ihtiyaçlarınızda Pikolo Film yanınızda!

Dilediğiniz ürünü ya da hizmeti bizimle iletişime geçerek kurumsal avantajlardan yararlanarak satın alabilirsiniz.

Siz de film ekipmanları satışı yapıyorsanız ve bizim ekipmanlarımızı da satış portföyünüze dahil etmek isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Yüksek iskontolar ile birlikte çalışabiliriz.

İade etmek istediğiniz ürünleri kargolamadan önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmekte. Ürünün zarar görmemiş ve paketleme malzemeleri dahil tam olarak anlaşmalı kargo ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Sitemizde bulunan destek bölümünden sorunlarınızı bize iletebilirsiniz. Ekipman satın alma süreçleri ile ilgili sorunları, kiralama süreçlerinde yaşanan evrak gönderimlerini bu bölümden gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram üzerinden gerçekleştireceğimiz hediye ve çekiliş süreçlerinde yaşanan sorunları bize iletişim kısmından ulaştırabilirsiniz.

PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Ekipmanların matematiğini filmlerin büyülü sanatı ile birleştirildiği bir film hayal edin. İşte biz size onu çekmeye geldik. Veya bir web sitesi. Ya da bir kurumsal kimlik. Yok yok sizin ihtiyacınız olan şey ürün çekimi. 🙂

Prodüksiyon ekimiz tamamen profesyonel ve tecrübeli insanlardan oluşuyor. Yılların deneyimi ile satışlarınızı artırmak veya marka bilinirliğinizi yükseltmek için her zaman yanınızdayız.

Tanıtım Filmi
Ürün Çekimi
Web Sitesi
Havadan Görüntüleme
Kurumsal Kimlik
Google Ads & Seo
Yukarıya Çık